Klinkier

Cegły klinkierowe

Cegły klinkierowe

Szeroki wybór kolorów i faktur cegieł oferowanych Przez Polklinkier umożliwia dostosowanie elewacji domu nie tylko krajobrazu naturalnego, ale również do indywidualnych potrzeb.

Więcej

Kształtki, czapy i podokienniki

Czapy, kształtki i podokienniki

O końcowym kształcie domu decydują zazwyczaj detale. Korzystając z bogatej oferty kształtek klinkierowych można zrealizować nawet najbardziej niebanalne pomysły, nadając domowi indywidualny i niepowtarzalny charakter. Ich różnorodność pozwala na aranżowanie w otoczeniu domu elementów małej architektury takich jak ogrodzenia, murki, cokoły, ławeczki czy ogrodowe grille.

Więcej

Płytki elewacyjne

Płytki elewacyjne

Płytki elewacyjne dopełniają różnorodną ofertę cegieł, kształtek i bruku. Dzięki nim wyroby ceramiczne mogą pojawić się w miejscach, w których ważne są takie parametry jak waga, grubość i estetyka.

Więcej

Bruk klinkierowy

Bruk

Bruk klinkierowy jest bardzo trwałym i atrakcyjnym wizualnie materiałem budowlanym. Różne kształty i kolory materiału pozwalają na tworzenie wymyślnych, ozdobnych form, tym samym upiększając okolice domu czy też budynku firmowego. Dzięki swojej odporności na warunki pogodowe przez długie zachowuje pierwotny kolor. Bruk klinkierowy jest odporny na działanie wody, mrozu, lodu, śniegu czy też upałów.

Więcej

Zaprawy

Zaprawy

Ostateczny efekt i charakter murów z cegieł klinkierowych zależy w dużej mierze od koloru zastosowanej spoiny. W ofercie firmy Polklinkier znajdą Państwo zaprawy do murowania i jednoczesnego spoinowania murów klinkierowych w 7 kolorach. Zastosowanie specjalistycznej zaprawy zapobiega powstawaniu trudno usuwalnych wykwitów na cegłach, gwarantując uzyskanie estetycznej powierzchni muru.